حاج فردوسی

معلم معنویت و مؤلف منهاج فردوسیان

حاج فردوسی

معلم معنویت و مؤلف منهاج فردوسیان

بسم الله الرحمان الرحیم

این وبگاه برای کمک به مشتاقان تکامل فردی فراهم آمده است. اگر مشتاق رشد و تکامل خودتان هستید، ادامه‌ی این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

مشتاقان کمال واقعی و سعادت ابدی می‌توانند از «نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان» برای رشد فردی، کمک بگیرند. برای این کار، نخست باید آشنایی اجمالی با منهاج فردوسیان را (از اینجا) مطالعه کنید.

سپس برای این که بتوانید بهترین استفاده را از این نظام تربیتی ببرید، مراحل زیر را طی کنید:

1. کتاب «آشنایی با منهاج فردوسیان» را به صورت متنی (از اینجا) یا به صورت پی‌دی‌اف (از اینجا) مطالعه کنید.

2. دیدگاه‌ها و اعتقادات خود را بر اساس قواعدی که در کتاب «قواعد نظری منهاج فردوسیان» آمده، اصلاح نمایید و بدان اعتقاد اجمالی پیدا کنید‌. برای مطالعه‌ی این کتاب به صورت متنی (از اینجا) و به صورت پی‌دی‌اف (از اینجا) اقدام کنید.

3. اعمال خود را بر اساس قوانینی که در کتاب «قوانین عملی منهاج فردوسیان» آمده، اصلاح کرده و بر مراعات قوانین، استقامت نمایید. برای مطالعه‌ی این کتاب به صورت متنی (از اینجا) و به صورت پی‌دی‌اف (از اینجا) اقدام کنید.

4. در آنچه به طور واضح و مسلّم در قرآن و روایات معتبر نیامده، با مراجعه به «رساله‌ی توضیح المسائل منهاج فردوسیان» احتیاط کنید. برای مطالعه‌ی این کتاب به صورت متنی (از اینجا) و به صورت پی‌دی‌اف (از اینجا) اقدام کنید.

5. برای این که انگیزه‌ی کافی برای اصلاح دیدگاه‌ها و اعمالتان داشته باشید، همیشه کتاب «بهشت و جهنم در منهاج فردوسیان» را مطالعه نمایید. برای مطالعه‌ی این کتاب به صورت متنی (از اینجا) و به صورت پی‌دی‌اف (از اینجا) اقدام کنید.

6. سؤالاتی که برایتان پیش می‌آید را نخست در این پایگاه «جستجو» کنید و اگر جواب خود را در کتاب‌های منهاج فردوسیان نیافتید، سؤالتان را از صفحه‌ی «تماس با ما» ارسال نمایید.

7. همه روزه شنونده‌ی سخنان و رهنمودهای حاج فردوسی در «شرعه‌ی فردوسیان» و «گفتگوی زنده» و «دورهمی منهاجی‌ها» باشید تا علاوه بر دریافت جواب سؤالات خود، بیشتر با منهاج فردوسیان آشنا شوید.

8. نامه‌های مشتاقان کمال و سعادت را در کتاب «مکاتباتی بر مبنای منهاج فردوسیان» بخوانید. برای مطالعه‌ی این نامه‌ها به صورت متنی (از اینجا) و به صورت پی‌دی‌اف (از اینجا) اقدام کنید.

9. در فضاهای مجازی مرتبط با این نظام تربیتی، عضو شوید؛ همانند «رادیوی منهاج فردوسیان در تلگرام»، «رادیوی منهاج فردوسیان در ایتا»، «صفحه‌ی حاج فردوسی در اینستاگرام»، «دورهمی منهاجی‌ها در شنوتو» و «بیشتر».

*****

چند تذکر

حرز جامع را (از اینجا) دریافت کنید.

مهارت «مهره‌ی مار» را (از اینجا) مطالعه کنید.

برای ثبت نوبت مشاوره‌ی خصوصی (از اینجا) اقدام کنید.

این وبگاه در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شماره‌ی شامد: «1 - 1 - 769104 - 65 - 0 - 3» ثبت شده و تابع قوانین مکتوب جمهوری اسلامی ایران است. / مطالب این وبگاه، وقف عام بوده و نشر آن، حتی بدون نام، آزاد است